Наша гордість

Наші нагороди (відмінник освіти України)

2008 р. - участь в Одинадцятій міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2008». Педколектив нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчального процесу.

2008р.- за вагомий внесок у розвиток освіти навчальному закладу присвоєно звання «Флагман освіти України».

2009 р. - за участь у Дванадцятій міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2009» педколектив школи нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти.

2011р.- педколектив школи нагороджений дипломом Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота фортуна» і медаллю «Трудова слава».

2011р. – школі присвоєно вдруге звання «Флагман освіти і науки України».

2011р. - педколектив нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України та срібною медаллю за участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади України – 2011 в номінації «Упровадження у навчально – виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій».

2012р. - навчальний заклад нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Золотою медаллю за участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади України – 2012 в номінації «Міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових установ».

2012р. – за участь у Четвертій виставці - презентації «Інноватика в сучасній освіті» навчальний заклад нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України за активне упровадження інноваційних освітніх технологій.

У 2013 році навчальний заклад нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної
академії педагогічних наук України за активне впровадження інноваційних освітніх технологій, за плідну науково-педадогічну діяльність з інноваційної модернізації освіти.
2013 рік — школа нагороджена дипломом Міністерства освіти, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України за вагомий внесок у розвиток національної освіти.
2013 рік — навчальний заклад нагороджений дипломом Міністерства освіти, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України за міжнародну співпрацю в галузі освіти та другою Золотою медаллю.

2014 рік - навчальний заклад нагороджений дипломом Міністерства освіти, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України за міжнародну співпрацю в галузі освіти та третьою Золотою медаллю.

2015 рік - навчальний заклад нагороджений дипломом Міністерства освіти, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України за міжнародну співпрацю в галузі освіти та четвертою Золотою медаллю за інноваційні технології виявлення навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді.

2016 рік - навчальний заклад нагороджений Почесним дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України і п'ятою Золотою медаллю (Участь у Сьомій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2016".

2017 рік - навчальний заклад нагороджений Почесним дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України і Срібною медаллю у номінації "Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішення для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді". (Участь у Восьмій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017").

/Files/images/1 001.jpg

/Files/images/DSC00498.JPG

/Files/images/IMG_0400.jpg/Files/images/IMG_0397.jpg/Files/images/IMG_0396.jpg/Files/images/IMG_0394.jpg/Files/images/IMG_0393.jpg/Files/images/IMG_0392.jpg

/Files/images/DSC00375.JPG/Files/images/DSC00376.JPG

/Files/images/DSC05912.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.