Вітаємо призерів II етапу Всеукраїнських олімпіад
у 2017-2018 н.р.

№п/пПредметПрізвище, ім’я, по батькові учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові учителя
1БіологіяКоведа Поліна Климентівна8-АIIIЮрченко О.Є.
2Українська моваЗахарченко Анна Костянтинівна9-АIIIГалаган О.Д.
3Денисюк Андрій Вікторович10-АIIIРубан С.А.
4Іспанська моваМельникова Тетяна Олександрівна10-БIIНагорна А.І.
5ЕкологіяКоробко Поліна Сергіївна11-БIIЮрченко О.Є
6Трудове навчання хлопціЖеведь Сергій Олександрович9-ВIIЖовтан О.В.
7Савченко Данило Віталійович9-БIIЯновський В.М.
8Трудове навчання дівчатаЗахаренко Анна Костянтинівна9-АIIСємко-Герега І.А.
9ІнформатикаМорозова Аліса Володимирівна8-АIIIНагорна О.В.
10Сметюхов Сергій Дмитрович9-АIIСамчишина О.П.
11ІсторіяІваніна Власта Миколаївна8-ВIIIШалагінова С.Є.
12Денисюк Андрій Вікторович10-АIIСкляренко І.І.
13ХіміяТарасьонок Дмитро Євгенійович8-БIIIВолотовська Н.В.
14Година Богдан Юрійович11-БIIЖовтан Л.А.
15Шах Владислав Ярославович10-АIIЖовтан Л.А.
16МатематикаТарасьонок Дмитро Євгенійович8-БIIПіскун О.Б.
17ГеографіяМелешко Ілля Євгенійович10-АIIЯнковська Т.П.
18Литвиненко Ольга Богданівна11-АIIЯнковська Т.П.
19ПравоЗахаренко Анна Костянтинівна9-АIIМожарівська О.Ф.
20ФізикаШтомпель Ярослав Віталійович11-БIIДереча Ю.М.
21Година Богдан Юрійович11-БIIIДереча Ю.М.
22Мелешко Ілля Євгенович10-АIIIДереча Ю.М.
23Інф.технологіїГуз Владислав Олександрович8-БIIНагорна С.В.
24Російська моваЦимбаленко Дар’я Олександрівна9-ВIIЯкимова Т.М.
25Зарубіжна літератураДенисюк Андрій Вікторович10-АIIМариношенко П.Р.
26АстрономіяЛитвиненко Ольга Богданівна11-АIIIДереча Ю.М.
27Мельникова Тетяна Олександрівна10-БIIIДереча Ю.М.

Наслідки

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін за 17-18 н.р.

ЗНЗБіо
логі
я
Укр.
мов
а
Анг
лій
сь
ка
Еко
логі
я
Обра
зот
вор
че
Труд
ове
дівчата
Труд
ове
хлопці
Інф.
тех
но
логії
ХіміяМатем
атика
Гео
гра
фія
Екон
оміка
Аст
роно
мія
Зар.
літе
рату
ра
Право
знав
ство
Істо
рія
Фізи
ка
Інфор
мати
ка
№ 12211172232121112121
ЗНЗПідсумки
Сума місцьСер. бал по місцяхЗаг. місце
№ 12331, 81

Н А С Л ІД К И

ІІ (міського) етапу предметних олімпіад серед учнів 4-х класів шкіл м. Ірпеня у 2016-2017н.р.

Школа Предмети: кількість балів Місце/ предмети Сума місць Серед. бал місць Загальне місце
Українська мова Математика Природознавство Образотворче мист-во Англійська мова Українська мова Математика Природознавство Образотворче мист-во Англійська мова
СЗОШ №1 9 35 7.5 17 27 12 3 10 1 9 35 7 VІІІ
СЗОШ №2 11.5 43 12.5 16 42 8 1 5 2 6 22 4.4 ІІІ
ЗОШ №3 19 14.5 17 14 41 2 9 3 3 7 24 4.8 ІV
ЗОШ №5 12.5 9 12 7,5 24 7 12 6 9 11 45 9 X
ЗОШ №11 15 12.5 5.5 11 43 5 10 12 5 5 37 7.4 ІX
СЗОШ №12 16.5 29 18,5 12 60 4 5 2 4 1 16 3.2 І
ЗОШ №13 18 28 22.5 9 25 3 7 1 7 10 28 5.5 V
ЗОШ №14 7.5 11.5 8.5 10 33 13 11 9 6 8 47 9.4
ЗОШ №15 10.5 - 5 14 27 9 13 13 3 9 47 9.4
ЗОШ №16 10 14.5 11 10 49 10 9 7 6 3 35 7 VІІІ
ЗОШ №17 25 28.5 9 16 45 1 6 8 2 4 21 4.2 ІІ
ЗОШ №18 6.5 36.5 16 0 54.5 14 2 4 10 2 32 6.4 VІІ
НВО «Освіта» 9.5 16.5 4.5 8 24 11 8 14 8 11 52 10.4 XІІ
НВК 14 29.5 6 14 45 6 4 11 3 4 28 5.6

Методист НМЦ К.А. Пастушенко

Результати ІІ (міського) етапу предметних олімпіад учнів 4-х класів (2015-2016 н.р.)

Школа

Предмети: кількість балів

Місце/ предмети

Сума балів

Сума місць

Серед. бал місць

Загальне місце

Українська мова

Математика

Природознавство

Образотворче мист-во

Англійська мова

Українська мова

Математика

Природознавство

Образотворче мист-во

Англійська мова

СЗШ №1

13

5

3

13

13.5

11

8

11

7

12

47,5

49

9.8

X

СЗШ №2

25

30

18

11

36

1

1

3

8

5

120

18

3.6

ІІ

ЗШ №3

13.5

21

14

18

36.5

10

3

4

4

4

103

25

5

V

ЗШ №5

23.5

14

9,5

18

29

3

4

7

4

7

94

25

5

V

ЗШ №11

19

7

8

19

23.5

7

7

9

3

10

76.5

36

7.2

VІІ

СЗШ №12

22.5

24.75

20

16

63

4

2

2

5

2

146.25

15

3

І

ЗШ №13

18

8

22

23

34

8

6

1

1

6

105

22

4.4

ІІІ

ЗШ №14

10.5

1

10

9

40

13

9

6

10

3

70.5

41

8.2

ІX

ЗШ №15

12

7

9

0

14.5

12

7

8

11

11

42.5

49

9.8

X

ЗШ №16

20

21

12

14

25.5

6

3

5

6

9

92.5

29

5.8

ЗШ №17

24

25

10

20

40

2

2

6

2

3

119

15

3

І

ЗШ №18

15

14

10

18

63.5

9

4

6

4

1

120.5

24

4.8

ІV

НВО «Освіта»

21.5

13

7

10

28

5

5

10

9

8

79.5

37

7.4

VІІІ

РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році

№ п/п

Предмет

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва закладу освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Місце

1

Історія

Степанечко Марія Олександрівна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

9

Скляренко Ірина Іванівна

2

2

Історія

Руденко Ангеліна Володимирівна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

10

Скляренко Ірина Іванівна

2

3

Хімія

Година Богдан Юрійович

СЗШ І-ІІІ ст. №12

8

Волотовська Ніна Василівна

3

РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році

№ п/п

Предмет

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва закладу освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Місце

1

Біологія

Кузьменко Ганна Володимирівна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

8

Юрченко Ольга Євгенівна

2

2

Біологія

Халаїм Юрій Юрійович

СЗШ І-ІІІ ст. №12

10

Давиденко Тетяна Юріївна

3

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році

№ п/п

Предмет

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва закладу освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Місце

1

Українська мова і література

Кузьменко Ганна Володимирівна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

8

Рубан Світлана Анатоліївна

2

2

Українська мова і література

Степанечко Марія Олександрівна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

9

Солодка Ольга Василівна

3

3

Українська мова і література

Куренкова Олена Миколаївна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

10

Рудик Людмила Семенівна

2

4

Екологія

Антоненко Артем Андрійович

СЗШ І-ІІІ ст. №12

10

Давиденко Тетяна Юріївна

3

5

Екологія

Чередніченко Юлія Сергіївна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

11

Юрченко Ольга Євгенівна

2

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2014-2015 навчальному році

№ п/п

Предмет

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва закладу освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Місце

1

Математика

Науменко Георгій Вадимович

СЗШ І-ІІІ ст. №12

8

Мала Людмила Олександрівна

2

2

Математика

Кармазіна Людмила Вадимівна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

10

Туташинська Оксана Анатоліївна

3

РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році

№ п/п

Предмет

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва закладу освіти

Клас

Прізвище, імя, по батькові учителя

Місце

1

Англійська мова

Уріадкопелі Лоліта Зазівна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

10

Арбузіна Людмила Василівна

1

2

Англійська мова

Граждан Олена Анатоліївна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

11

Хайлов Андрій Миколайович

2

3

Німецька мова

Куренкова Олена Миколаївна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

10

Олійник Наталія Олександрівна

1

4

Німецька мова

Вишневський Владислав Сергійович

СЗШ І-ІІІ ст. №12

11

Олійник Наталія Олександрівна

2

5

Французька мова

Назарова Єва Валеріївна

СЗШ І-ІІІ ст. №12

11

Чешко Тетяна Іванівна

1

Презентація обдарованих дітей

Кiлькiсть переглядiв: 399

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.