Звітна конференція лідерів учнівського самоврядування

15 травня 2018 року на базі Ірпінської дитячої бібліотеки відбулася звітна конференція учнівського самоврядування за II семестр,на якій голова ради лідерів Гайдученко Вікторія звітувала про роботу учнівської організації "Країна Роксоланія"

/Files/images/P80515-164131.jpg/Files/images/P80515-160519.jpg

Весела перерва лідерів до Дня Закоханих

На передодні свята Дня Святого Валентина 13 лютого 2018 року відбулася весела
перерва лідерів учнівського самоврядування міста.
Участь у ній взяли учні 11-Б та 9-В класів, де були визначені у номінації
"Найоригінальніша пара".

/Files/images/14.02.jpg/Files/images/14.02.2.jpg/Files/images/14.02.3.jpg/Files/images/14.02.4.jpg
Збори лідерів

8 лютого 2018 р. на базі Ірпінського центру позашкільної освіти відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування з в.о. начальника управління освіти і науки Білорусом О.А. та радником з питань освіти Устич О.П.

На цій зустрічі були обговорені цікаві питання та проблеми.

/Files/images/P80208-143237.jpg/Files/images/Зустріч з в.о.нач. упр. освіти.jpgЗвітна конференція учнівського самоврядування

19 січня 2018 р. на базі Ірп.центру позашкільної освіти відбулася звітна конференція ради лідерів учнівського самоврядування міста, на якій голова ради лідерів нашої школи Гайдученко Вікторія звітувалася про роботу за I семестр.

/Files/images/P80119-143656.jpg/Files/images/P80119-141117.pngЗасідання лідерів міського учнівського самоврядування

Востанній день січня у нашій школі було проведено засідання міської ради лідерів учнівського самоврядування. Голова ради лідерів Віценко Єлизавета та її заступник Гайдученко Вікторія підготували цікаву презентацію "Шкільна учнівська організація Країна Роксоланія". Активну участь у цьому заході взяли учні 2-В та 10-Б класів. закінчилося засідання ради лідерів тренінгом, який провела психолог школи Моісєєва Юлія Анатоліївна.

/Files/images/сам4.JPG/Files/images/сам3.JPG/Files/images/сам2.JPG/Files/images/сам1.JPG

Шкільна учнівська організація «Країна Роксоланія»

Шкільна учнівська організація «Країна Роксоланія» Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) була заснована 28 листопада 1995 року і є переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування.

Вироблення вміння і навичок організаторської роботи, формування активної позиції кожного учня, створення дружнього учнівського колективу – головна мета нашої шкільної організації, до складу якої входять 42 класи-суцвіття.

Девізом нашої учнівської організації є слова: «Найвище благо людини – це її особистість». Саме тому модель учнівського самоврядування підпорядкована формуванню особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією і забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом залучення їх до активної та систематичної участі у вирішенні важливих питань життя класу та школи.

В основу самоврядування покладено організаційно-методичні принципи управління, до яких належать: регулярна почергова змінність виборного активу; розширення реальних прав і повноважень органів самоврядування; доброзичлива вимогливість; конкретизація колективних творчих справ; диференціація (створення умов для повного вияву і розвитку здібностей кожного члена колективу).

Дитяча організація «Країна Роксоланія» має свій Статут, який обумовлює права і обов’язки роксоланців, розповідає про організаційну структуру та основи діяльності, головні заповіді членів учнівської організації.

РАДА ЛІДЕРІВ

Голова ради лідерів – Віценко Єлизавета(10-Б кл).

/Files/images/КПП.jpg

Заступник голови ради лідерів – Гайдученко Вікторія (9-А кл)

/Files/images/КПП1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 403

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.