ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін за 2018-2019 н.р.
ПІП | Клас | Предмет | ІІ етап | ІІІ етап | Вчитель | |
1 | Захаренко Анна Константинівна | 10А | біологія | І | ІІ | Юрченко О.Є. |
2 | Стефаник Юлія Валеріївна | 8Б | укр. мова | І | І | Павліченко Т.С. |
3 | Самуляк Богдан Віталійович | 9А | труд. навч | І | ІІ | Жовтан О.В. |
4 | Денисюк Андрій Вікторович | 11А | Історія У. | І | ІІІ | Скляренко І.І. |
5 | Пєнкова Дарина Сергіївна | 8Д | географія | І | ІІ | Горовий О.В. |
6 | Тарасьонок Дмитро Євгенійович | 9Б | географія | І | І | Горовий О.В. |
7 | Мелешко Ілля Євгенійович | 11А | географія | І | ІІІ | Янковська Т.П. |
8 | Тімашкова Єлизавета Володимирівна | 11Б | правозн. | І | ІІ | Семенко Т.А. |
9 | Гуз Владислав Олексійович | 9Б | інф. техн | І | ІІІ | Мельник Ю.В. |
10 | Андрєєв Данило Юрійович | 10Б | астроном | І | ІІІ | Дереча Ю.М. |
11 | Матвієнко Ілля Ігорович | 10А | економіка | І | - | Янковська Т.П. |
12 | Денисюк Андрій Вікторович | 11А | економіка | І | ІІ | Янковська Т.П. |
13 | Кулькова Ангеліна Сергіївна | 8В | англ.мова | І | - | Захаренко О.Г. |
14 | Сербіна Аліна Валентинівна | 9Б | англ.мова | І | ІІ | Шевчук Т.М. |
15 | Матвієнко Ілля Ігорович | 10А | англ.мова | І | І | Магдик О.О. |
16 | Карпуша Марія Олександрівна | 11Б | англ.мова | І | І | Колеснік О.Л. |
17 | Сікорська Анастасія Андріївна | 9А | ісп.мова | І | І | Хайлов А.М. |
18 | Григоренко Ілля Ігорович | 8Б | нім.мова | І | - | Романенко А.В. |
19 | Лісовська Софія Дмитрівна | 9Б | нім.мова | І | - | Романенко А.В. |
20 | Захаренко Анна Костянтинівна | 10А | нім.мова | І | ІІІ | Олійник Н.О. |
21 | Денисюк Андрій Вікторович | 11А | нім.мова | І | І | Романенко А.В. |
22 | Тарасьонок Дмитро Євгенійович | 9Б | рос.мова | І | - | Якимова Т.М. |
Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад за 2018-2019 н.р.
ПІП | Клас | Предмет | ІІ етап | Вчитель | |
1 | Григоренко Ілля Ігорович | 8Б | біологія | ІІ | Юрченко О.Є. |
2 | Нехаєвська Ніна Костянтинівна | 11А | біологія | ІІІ | Давиденко Т.Ю. |
3 | Коломієць Альона Олександрівна | 7А | укр.мова | ІІІ | Рубан С.А. |
4 | Денисюк Андрій Вікторович | 11А | укр.мова | ІІІ | Рубан С.А. |
5 | Черненко Анастасія | 10Б | екологія | ІІІ | Горовий О.В. |
6 | Нехаєвська Ніна Костянтинівна | 11А | екологія | ІІ | Горовий О.В. |
7 | Кабанець Микита Антонович | 8Б | труд.навч | ІІ | Яновський В.М. |
8 | Захаренко Анна Костянтинівна | 10А | труд.навч | ІІ | Сємко-Герега І.А. |
9 | Моргулець Віктор Олександрович | 9А | інформат | ІІІ | Нагорна С.В. |
10 | Сметюхов Сергій Дмитрович | 10А | інформат | ІІ | Нагорна С.В. |
11 | Кучеренко Анна | 10А | історія | ІІІ | Скляренко І.І. |
12 | Генераленко Маргарита | 7Б | хімія | ІІ | Жовтан Л.А. |
13 | Шах Владислав Костянтинович | 11А | хімія | ІІ | Жовтан Л.А. |
14 | Тарасьонок Дмитро Євгенійович | 9Б | хімія | ІІІ | Волотовська Н.В. |
15 | Бондарчук Андрій Володимирович | 6В | математ | ІІІ | Туташинська О.А. |
16 | Григоренко Ілля Ігорович | 8Б | математ | ІІ | Туташинська О.А. |
17 | Тарасьонок Дмитро Євгенійович | 9Б | математ | ІІ | Піскун О.Б. |
18 | Година Тарас Юрійович | 10А | математ | ІІІ | Піскун О.Б. |
19 | Мелешко Ілля Євгенійович | 11А | математ | ІІ | Туташинська О.А. |
20 | Андрєєв Данило Юрійович | 10Б | географія | ІІ | Янковська Т.П. |
21 | Михальченко Анна Ярославівна | 7Д | фізика | ІІ | Шевчук Л.В. |
22 | Григоренко Ілля Ігорович | 8Б | фізика | ІІ | Дереча Ю.М. |
23 | Комар Анастасія Віталіївна | 9Б | фізика | ІІІ | Дереча Ю.М. |
24 | Мелешко Ілля Євгенійович | 11А | фізика | ІІІ | Дереча Ю.М. |
25 | Шматко Роман Вікторович | 8Д | інф. техн | ІІІ | Нагорна С.В. |
26 | Матвієнко Ілля Ігорович | 10А | інф. техн | ІІ | Нагорна С.В. |
27 | Максименко Владислав Олександрович | 9В | економіка | ІІ | Янковська Т.П. |
Учасники IV Всеукраїнських олімпіад за 2018-2019 н.р.
ПІП | Клас | Предмет | Вчитель | ||
1 | Денисюк Андрій Вікторович | 11А | нім.мова | - | Романенко А.В. |
2 | Тарасьонок Дмитро Євгенійович | 9Б | географія | І | Горовий О.В. |
3 | Стефаник Юлія Валеріївна | 8В | укр.мова | - | Павліченко Т.С. |
4 | Сікорська Анастасія Андріївна | 9А | іспан.мова | - | Хайлов А.М. |
Вітаємо призерів II етапу Всеукраїнських олімпіад
у 2017-2018 н.р.
№п/п | Предмет | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Біологія | Коведа Поліна Климентівна | 8-А | III | Юрченко О.Є. |
2 | Українська мова | Захарченко Анна Костянтинівна | 9-А | III | Галаган О.Д. |
3 | Денисюк Андрій Вікторович | 10-А | III | Рубан С.А. | |
4 | Іспанська мова | Мельникова Тетяна Олександрівна | 10-Б | II | Нагорна А.І. |
5 | Екологія | Коробко Поліна Сергіївна | 11-Б | II | Юрченко О.Є |
6 | Трудове навчання хлопці | Жеведь Сергій Олександрович | 9-В | II | Жовтан О.В. |
7 | Савченко Данило Віталійович | 9-Б | II | Яновський В.М. | |
8 | Трудове навчання дівчата | Захаренко Анна Костянтинівна | 9-А | II | Сємко-Герега І.А. |
9 | Інформатика | Морозова Аліса Володимирівна | 8-А | III | Нагорна О.В. |
10 | Сметюхов Сергій Дмитрович | 9-А | II | Самчишина О.П. | |
11 | Історія | Іваніна Власта Миколаївна | 8-В | III | Шалагінова С.Є. |
12 | Денисюк Андрій Вікторович | 10-А | II | Скляренко І.І. | |
13 | Хімія | Тарасьонок Дмитро Євгенійович | 8-Б | III | Волотовська Н.В. |
14 | Година Богдан Юрійович | 11-Б | II | Жовтан Л.А. | |
15 | Шах Владислав Ярославович | 10-А | II | Жовтан Л.А. | |
16 | Математика | Тарасьонок Дмитро Євгенійович | 8-Б | II | Піскун О.Б. |
17 | Географія | Мелешко Ілля Євгенійович | 10-А | II | Янковська Т.П. |
18 | Литвиненко Ольга Богданівна | 11-А | II | Янковська Т.П. | |
19 | Право | Захаренко Анна Костянтинівна | 9-А | II | Можарівська О.Ф. |
20 | Фізика | Штомпель Ярослав Віталійович | 11-Б | II | Дереча Ю.М. |
21 | Година Богдан Юрійович | 11-Б | III | Дереча Ю.М. | |
22 | Мелешко Ілля Євгенович | 10-А | III | Дереча Ю.М. | |
23 | Інф.технології | Гуз Владислав Олександрович | 8-Б | II | Нагорна С.В. |
24 | Російська мова | Цимбаленко Дар’я Олександрівна | 9-В | II | Якимова Т.М. |
25 | Зарубіжна література | Денисюк Андрій Вікторович | 10-А | II | Мариношенко П.Р. |
26 | Астрономія | Литвиненко Ольга Богданівна | 11-А | III | Дереча Ю.М. |
27 | Мельникова Тетяна Олександрівна | 10-Б | III | Дереча Ю.М. |
Наслідки
ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін за 17-18 н.р.
ЗНЗ | Біо логі я | Укр. мов а | Анг лій сь ка | Еко логі я | Обра зот вор че | Труд ове дівчата | Труд ове хлопці | Інф. тех но логії | Хімія | Матем атика | Гео гра фія | Екон оміка | Аст роно мія | Зар. літе рату ра | Право знав ство | Істо рія | Фізи ка | Інфор мати ка |
№ 12 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 |
ЗНЗ | Підсумки | ||
Сума місць | Сер. бал по місцях | Заг. місце | |
№ 12 | 33 | 1, 8 | 1 |
Н А С Л ІД К И
ІІ (міського) етапу предметних олімпіад серед учнів 4-х класів шкіл м. Ірпеня у 2016-2017н.р.
Школа | Предмети: кількість балів | Місце/ предмети | Сума місць | Серед. бал місць | Загальне місце | ||||||||
Українська мова | Математика | Природознавство | Образотворче мист-во | Англійська мова | Українська мова | Математика | Природознавство | Образотворче мист-во | Англійська мова | ||||
СЗОШ №1 | 9 | 35 | 7.5 | 17 | 27 | 12 | 3 | 10 | 1 | 9 | 35 | 7 | VІІІ |
СЗОШ №2 | 11.5 | 43 | 12.5 | 16 | 42 | 8 | 1 | 5 | 2 | 6 | 22 | 4.4 | ІІІ |
ЗОШ №3 | 19 | 14.5 | 17 | 14 | 41 | 2 | 9 | 3 | 3 | 7 | 24 | 4.8 | ІV |
ЗОШ №5 | 12.5 | 9 | 12 | 7,5 | 24 | 7 | 12 | 6 | 9 | 11 | 45 | 9 | X |
ЗОШ №11 | 15 | 12.5 | 5.5 | 11 | 43 | 5 | 10 | 12 | 5 | 5 | 37 | 7.4 | ІX |
СЗОШ №12 | 16.5 | 29 | 18,5 | 12 | 60 | 4 | 5 | 2 | 4 | 1 | 16 | 3.2 | І |
ЗОШ №13 | 18 | 28 | 22.5 | 9 | 25 | 3 | 7 | 1 | 7 | 10 | 28 | 5.5 | V |
ЗОШ №14 | 7.5 | 11.5 | 8.5 | 10 | 33 | 13 | 11 | 9 | 6 | 8 | 47 | 9.4 | XІ |
ЗОШ №15 | 10.5 | - | 5 | 14 | 27 | 9 | 13 | 13 | 3 | 9 | 47 | 9.4 | XІ |
ЗОШ №16 | 10 | 14.5 | 11 | 10 | 49 | 10 | 9 | 7 | 6 | 3 | 35 | 7 | VІІІ |
ЗОШ №17 | 25 | 28.5 | 9 | 16 | 45 | 1 | 6 | 8 | 2 | 4 | 21 | 4.2 | ІІ |
ЗОШ №18 | 6.5 | 36.5 | 16 | 0 | 54.5 | 14 | 2 | 4 | 10 | 2 | 32 | 6.4 | VІІ |
НВО «Освіта» | 9.5 | 16.5 | 4.5 | 8 | 24 | 11 | 8 | 14 | 8 | 11 | 52 | 10.4 | XІІ |
НВК | 14 | 29.5 | 6 | 14 | 45 | 6 | 4 | 11 | 3 | 4 | 28 | 5.6 | VІ |
Методист НМЦ К.А. Пастушенко
Результати ІІ (міського) етапу предметних олімпіад учнів 4-х класів (2015-2016 н.р.)
Школа | Предмети: кількість балів | Місце/ предмети | Сума балів | Сума місць | Серед. бал місць | Загальне місце | ||||||||
Українська мова | Математика | Природознавство | Образотворче мист-во | Англійська мова | Українська мова | Математика | Природознавство | Образотворче мист-во | Англійська мова | |||||
СЗШ №1 | 13 | 5 | 3 | 13 | 13.5 | 11 | 8 | 11 | 7 | 12 | 47,5 | 49 | 9.8 | X |
СЗШ №2 | 25 | 30 | 18 | 11 | 36 | 1 | 1 | 3 | 8 | 5 | 120 | 18 | 3.6 | ІІ |
ЗШ №3 | 13.5 | 21 | 14 | 18 | 36.5 | 10 | 3 | 4 | 4 | 4 | 103 | 25 | 5 | V |
ЗШ №5 | 23.5 | 14 | 9,5 | 18 | 29 | 3 | 4 | 7 | 4 | 7 | 94 | 25 | 5 | V |
ЗШ №11 | 19 | 7 | 8 | 19 | 23.5 | 7 | 7 | 9 | 3 | 10 | 76.5 | 36 | 7.2 | VІІ |
СЗШ №12 | 22.5 | 24.75 | 20 | 16 | 63 | 4 | 2 | 2 | 5 | 2 | 146.25 | 15 | 3 | І |
ЗШ №13 | 18 | 8 | 22 | 23 | 34 | 8 | 6 | 1 | 1 | 6 | 105 | 22 | 4.4 | ІІІ |
ЗШ №14 | 10.5 | 1 | 10 | 9 | 40 | 13 | 9 | 6 | 10 | 3 | 70.5 | 41 | 8.2 | ІX |
ЗШ №15 | 12 | 7 | 9 | 0 | 14.5 | 12 | 7 | 8 | 11 | 11 | 42.5 | 49 | 9.8 | X |
ЗШ №16 | 20 | 21 | 12 | 14 | 25.5 | 6 | 3 | 5 | 6 | 9 | 92.5 | 29 | 5.8 | VІ |
ЗШ №17 | 24 | 25 | 10 | 20 | 40 | 2 | 2 | 6 | 2 | 3 | 119 | 15 | 3 | І |
ЗШ №18 | 15 | 14 | 10 | 18 | 63.5 | 9 | 4 | 6 | 4 | 1 | 120.5 | 24 | 4.8 | ІV |
НВО «Освіта» | 21.5 | 13 | 7 | 10 | 28 | 5 | 5 | 10 | 9 | 8 | 79.5 | 37 | 7.4 | VІІІ |
РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році
№ п/п | Предмет | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва закладу освіти | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | Місце |
1 | Історія | Степанечко Марія Олександрівна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 9 | Скляренко Ірина Іванівна | 2 |
2 | Історія | Руденко Ангеліна Володимирівна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 10 | Скляренко Ірина Іванівна | 2 |
3 | Хімія | Година Богдан Юрійович | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 8 | Волотовська Ніна Василівна | 3 |
РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році
№ п/п | Предмет | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва закладу освіти | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | Місце |
1 | Біологія | Кузьменко Ганна Володимирівна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 8 | Юрченко Ольга Євгенівна | 2 |
2 | Біологія | Халаїм Юрій Юрійович | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 10 | Давиденко Тетяна Юріївна | 3 |
Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році
№ п/п | Предмет | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва закладу освіти | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | Місце |
1 | Українська мова і література | Кузьменко Ганна Володимирівна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 8 | Рубан Світлана Анатоліївна | 2 |
2 | Українська мова і література | Степанечко Марія Олександрівна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 9 | Солодка Ольга Василівна | 3 |
3 | Українська мова і література | Куренкова Олена Миколаївна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 10 | Рудик Людмила Семенівна | 2 |
4 | Екологія | Антоненко Артем Андрійович | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 10 | Давиденко Тетяна Юріївна | 3 |
5 | Екологія | Чередніченко Юлія Сергіївна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 11 | Юрченко Ольга Євгенівна | 2 |
Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2014-2015 навчальному році
№ п/п | Предмет | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва закладу освіти | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | Місце |
1 | Математика | Науменко Георгій Вадимович | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 8 | Мала Людмила Олександрівна | 2 |
2 | Математика | Кармазіна Людмила Вадимівна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 10 | Туташинська Оксана Анатоліївна | 3 |
РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014-2015 навчальному році
№ п/п | Предмет | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва закладу освіти | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | Місце |
1 | Англійська мова | Уріадкопелі Лоліта Зазівна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 10 | Арбузіна Людмила Василівна | 1 |
2 | Англійська мова | Граждан Олена Анатоліївна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 11 | Хайлов Андрій Миколайович | 2 |
3 | Німецька мова | Куренкова Олена Миколаївна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 10 | Олійник Наталія Олександрівна | 1 |
4 | Німецька мова | Вишневський Владислав Сергійович | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 11 | Олійник Наталія Олександрівна | 2 |
5 | Французька мова | Назарова Єва Валеріївна | СЗШ І-ІІІ ст. №12 | 11 | Чешко Тетяна Іванівна | 1 |
Презентація обдарованих дітей
Коментарi